Beveik vasarišku oru sunkiai gaunasi kažką dirbti, ypač kai tai susieta su blogo rašymu, tačiau už mane to niekas nepadarys. Prisikaupė daug planų ir medžiagos, bet vis niekaip neprisiruošiu. Bet kai darbe yra šiek tiek laiko, manau reikia jį naudingai išleisti. Tad šiandien norėčiau pristatyti dar vieno mažyčio rinkinio foto apžvalgą ir šį kartą tai yra Ninjago serija. Šį pusmetį Ninjago rinkiniai tarsi įgavo kažkokį piratų ar net steampunk’o atspalvį ir tai man labai patinka.

1

Nors kaip teko stebėti šios serijos pokyčius, viskas labai greitai keičiasi ir jau priartėjusiame pusmetyje dizaineriai vėl bandys mus nustebinti su naujai atrodančiais rinkiniais. Man toks tempas nelabai priimtinas, nes nespėjame priprasti prie serijos, ir toks jausmas, kad leidėjai kažkur skuba. Kaip ir visad pradėkime nuo pagrindinės rinkinio informacijos: laidos metai – 2016, rinkinio numeris bei pavadinimas – 30421/Skybound Plane, detalių skaičius – 26, žmogelių kiekis – 1, bendras rinkinio svoris – 30 gramų, pakelio matmenys – 190 x 170 x 15 mm, RMK – 3,99 €. Nepaisant to, kad tai nėra kokios licencijuotos serijos modelis, kaina vis dėl to gan aukšta tokiam mažam rinkiniui.

Iš pirmo žvilgsnio rinkinys gali pasirodyti šiek tiek nuobodus, tačiau visokios smulkmenos padaro jį išskirtiniu. Labai patiko tematikos parinktis, kad tai yra tam tikras piratų epochos ir steampunk laikmečio mišinys. Kadangi patinka abi dvi tematikos rinkinys patinka dar labiau. Be to ir žaidimo galimybių tikrai rasite.

2

Taip pat norėčiau pažymėti ir įpakavimo dizainą – parinktos labai tinkamos spalvos, patinka papildomi ženkleliai, kurie papuošia rinkinio įpakavimą. Taip pat per skaidrią juostelę galima pasidomėti iš kokių gi elementų surenkamas šis modelis, žinoma galima tai padaryti ir BL duomenų bazės pagalba.

4

Šitaip atrodo padangių lėktuvėlis. Stovui panaudotos skaidrės detalės yra iš asmeninės kolekcijos, tad nenusiminkite jei rinkinyje jų nerasite. Man visad patiko smulkūs rinkiniai, nes smagu matyti, kad galima kažką sukurti turint ir menka elementų kiekį. Be to galima pasibandyti ir konstruojant B modelį. Pradžioje pasirodys sunku, bet tik per mėginimus galiausiai kažkas pavyks. Tad nenuleiskit rankų.

8

Taip pat pamynėsiu, kad rinkinyje labai gerai subalansuota spalvų parinktis. Nėra net paslėptų spalvų, kaip atsitikdavo su daugelių rinkinių. Čia gi viskas labai sistemingai – ruda, juoda, oranžinė ir šiek tiek pilkos. Be to ir lėktuvėlio dizainas labai mielas, net nėra noro kažką keisti – žodžiu aš esu patenkintas savo pirkiniu.

9

Žmogelis irgi puikiai atitinka pagal spalvų parinktį. Žmogelis yra papuoštas kiek iš priekio, tiek ir iš galo. Labai krito į akį visokie šarvai bei dirželiai. Nenuslėpsiu ir savo susižavėjimo naujomis bandanomis, na gal ne visai naujomis, bet tokios spalvos dar nesu sutikęs :) Žmogelio veidelis nėra kuo ypatingas, pirato akies užsklanda, barzda bei dantų trukumas – eilinis plėšikas.

11

Ir pabaigai pas mus detalių parinktis. Dauguma detalių yra 2015 – 2016 metų, kai kurios buvo anonsuotos net tolimais 1994 metais, bet kadangi Lego produkcija skaitosi labai praktišku konstruktoriumi, visas detales galima naudoti tarpusavyje. Nuotraukoje yra užfiksuotos man labiausiai patikusios detalės. Taip pat yra ir papildomų detalių – vienas senovinis pistoletas. Daugiau nuotraukų kviečiu žiūrėti mano Flickr galerijoje. Šiam kartui tiek.

Share Button
55 užklausos. 0.414