Sveiki kaladėlių fanai, šiek tiek keičiu savo tinklaraščio struktūrą, tad nuo šiol čia bazuosis mano prisistatymas publikai bei kontaktai. Kaip jau dauguma nuolatinių skaitytojų žino, mano vardas Tomas ir aš esu suaugęs Lego kaladėlių fanas, visame pasaulyje mes vadinami anglišku sutrumpinimu afol (adult fan of Lego). Tokių kaip aš šimtai tūkstančių visame pasaulyje ir gera žinoti, kad Lietuvoje esu ne vienas. Prieš porą metų įsiliejau į LitLug grupės gretas – kas dar nežino, tai Lietuvos Lego entuziastų grupė. Kiekvienas iš mūsų domisi vis skirtingomis Lego tematikomis, bet bendras susidomėjimas mus vienija. Aš asmeniškai labiau linkęs prie System kaladėlių, pamėgtos tematikos yra labai skirtingos – nuo kosminių laivų ir steampunk’o iki pastatų ir tipografijos. Su kiekviena nauja diena pagaunu save ant minties, kad mano mėgstamos tematikos vis plečiasi ir nežinau ar bus kokios ribos.

Kasdieniniame gyvenime esu toks pat žmogus kaip ir Jus. Turiu savo įsitikinimus, darbą bei pomėgius. Anksčiau labai domėjausi muzika, teko pabaigti muzikos mokyklą, grojau saksofonu, paskiau būgnais. Per savo rimtesnio muzikavimo metus pakeičiau du kolektyvus – linkėjimai buvę draugai! Dirbu IT administratoriumi, kas leidžia man kartais prisėsti prie tinklaraščio. Kai kurios užduotys susietos su mano kaip Lego grupės nario pareigomis automatiškai virto pomėgių dalimi. Kadangi dažniausiai visas naujienas/apžvalgas kiek savo blog’e, tiek ir LitLug puslapyje rašau aš, teko susipažinti su fotografija – žinokit įsitraukiau ir žinoma yra ties ko dirbti. Taip pat pamėgau ir vartyti interneto platybes beieškant ko įdomaus mūsų visų pamėgta tematika.

Savo tinklaraštį pradėjau rašyti dėl vienos priežasties – rasti bendraminčių ir Jus tikriausiai spėjote, man pasisekė. Man buvo brūkštelėjęs dabartinis mūsų bendruomenės ambasadorius ir pakvietęs prisijungti prie jaunos komandos – buvau visomis rankomis. Šis tinklapis tarsi iš butelio su SOS rašteliu išaugo į kažką didesnio ir man asmeniškai svarbesnio. Dabar tai yra mano minčių taupyklė, kur visada galiu pasisakyti apie mane rupimus klausimus Lego tematika. Tikriausiai ne vienas žinote, kaladėlės virto ne tik mano esminiu pomėgiu (hobiu), bet ir dalinai darbu – turėjau praktikos vesti konstravimo būrelius. Kadangi pagrindinė šio tinklaraščio užduotis buvo įvykdyta, užsidaviau naujais siekiais – skiepyti Lego kultūrą Lietuvos (ir ne tik) gyventojams, informuoti Jus apie naujienas Lego pasaulyje, daryti rinkinių/knygų/modelių apžvalgas bei dalintis rastomis instrukcijomis. Manau laikui bėgant mūsų bendraminčių ratas pagausės.

Jeigu turite kokių klausimų, patarimų arba pasiūlymų, laukių Jūsų žinutės sekančia forma:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

37 užklausos. 0.370